Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

PTT Personel Alımı Başvuru Sonuçları

PTT Personel Alımı Başvuru Sonuçları

PTT Personel Alımı Başvuru Sonuçları

PTT Genel Müdürlüğü Memur alımı için yapılan başvuruların sonuçlarını açıkladı. Başvuru yapıp sonuçları merak eden adaylar ptt ‘nin internet  siztesini kullanarak başvuru sonuçlarını öğrenebilirler.

Daha önce ilanını yaınladığımız PTT personel alımları için başvuru yapanların merakla beklerdiği sonuçlar açıklandı. PTT  personel alımı başvuru sonuçları açıklandı.

PTT bünyesine alınacak 58 personel için sınavı kazanan adayların isimleri belli oldu. PTT ilanlarına başvurup ismi açıklanan adaylar sözlü sınava girme hakkını kazanmış oldular.

Sonucu bekleyen adaylar alt kısımda verilen bağlantıya tıklayıp, Nüfus cüzdanı seri nosu ve T.C Kimlik numarası ile sonuçları görebilirler.

Sözlü sınavın yapılacağı yer zaman tüm ayrıntılar, 22 ocakta açıklanacak.

https://pttws.ptt.gov.tr/info_web/t?x=msg

Bir önceki yazımız olan Kamuya 97 Bin Memur Alımı Detaylar başlıklı makalemizde 2016 kamu alımları, 97 bin personel ve kamu alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.