Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Eylül 2017, Salı

POMEM Baraj Puanı Düşer Mi ?

15 Kasım 2015
POMEM Baraj Puanı Düşer Mi ?

 

POMEM Baraj Puanı Düşer Mi ?

Uzun yıllardır POMEM sınavlarında öğrenci alımlarında baraj puanı 60 tı. Fakat buyıl bu baraj puanının 65 olması bir çok adayı şaşkınlıga ugrattı. POMEM polis adayları baraj puanının 65 puana çıkarılması ile birlikte baraja takılan adaylara soguk duş etkisi yaptı.

Özellikle Facebook’ta baraj puanının 65 puana yükselmesi bir çok kişi tarafından eleştirildi. Baraj puanındaki bu 5 puanlık artış bir çok adayın sınavı kazanmasına engel oldu denilebilir.

 

 

Bir önceki yazımız olan İngilterede Öğrencilere Part Time İş İmkanları başlıklı makalemizde İngiltere iş ilanları, İngiltere öğrencilere part-time iş ve İngiltere yasal çalışma izni başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

POMEM Baraj Puanı Düşer Mi ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.