Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Polis Memurlarına 580 Lira Emniyet Tazminatı Zammı

Polis Memurlarına 580 Lira Emniyet Tazminatı Zammı

Polis Memurlarına 580 Lira Emniyet Tazminatı Zammı

Merhaba kıymetli okurlarımız Seçime bir kç gün kala Başbakan davutoğlu bazı açıklamalarda bulundu İçişleri bakanı ile yaptıkları görüşmeyle ilgili şunları söyledi:

Teröre karşı korkusuzca kahramanlar gibi mücadeleye devam eden Türk polisine Selamlar gönrediyorum. Görev sırasında şehit düşen polislerimize rahmet diliyorum.Polislerimizin hizmet tazminatını yüzde 25 artırıyoruz.

Böylece maaşlarında 240 lira ile 580 Türk lirası arasında net artış sağlamış oluyoruz. En az 240 ve 580 liraya kadar, hayırlı mübarek olsun.”dedi.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Polis Memurlarına 580 Lira Emniyet Tazminatı Zammı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.