Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Polis Ekiplerine Zorluk Çıkaranlara Kelepçe Takıldı

Polis Ekiplerine Zorluk Çıkaranlara Kelepçe Takıldı

Polis ekiplerine zorluk çıkaranlara kelepçe takıldı

Merhaba değerli okurlarımız Koza İpek holding binasına girmek isteyen polis güzçlerine zorluk çıkaran bazı Basın Mensuplarına kelepçe Taktı Haberin Detayları…

Emniyet mensubu polisler kelepçeleyip polisler tarafından oluşturulan emniyet şeridinin dışarısına çıkarıldı gözlemlendigi kadarı ile 4 çalışan plastik kelepçe takıldıktan sonra olay yerinden çıkarılıp serbest bıraldı.

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Polis Ekiplerine Zorluk Çıkaranlara Kelepçe Takıldı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.