Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Plaka No İle HGS Ceza Sorgulama Geçiş İhlali Öğrenme

29 Aralık 2015
Plaka No İle HGS Ceza Sorgulama Geçiş İhlali Öğrenme

Plaka No İle HGS Ceza Sorgulama Geçiş İhlali Öğrenme

Merhaba değerli okurlarımız. Araç sahipleri artık internetten kolaylıkla bakiyelerini ve borçları varsa tüm bilgilerini görebilecekler. Akıllı telefonlara yüklenen uygulamalar ilede HGS bakiye sorgusu,Tarih ve saati ile nereden geçtiklerini tüm detayları bu uygulama sayesindede görebiliyorlar.

 

Hatta bu uygulama sayesinde bakiye yüklemesi bile yapabiliyorsunuz.

 

Dileyenler ise alt ksımda verecegimiz internet sitesini kullanarak online plaka ile HGS geçiş ihlali sorgulaması da yapabilirler.

HGS GEÇİŞ İHLALİ SORGULAMA SAYFASI: https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/bosCSC/hgs.jsf
HGS BAKİYE SORGULAMA SAYFASI: https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/bosCSC/hgs.jsf

Bir önceki yazımız olan Taşerona Kadro İçin Geri Sayım Başladı başlıklı makalemizde 200 bin, 200 Bin Taşerona Kadro ve Işçi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Plaka No İle HGS Ceza Sorgulama Geçiş İhlali Öğrenme Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.