Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Patlama Sonrası Ekonomi Çöktü Dolar Fırladı

Patlama Sonrası Ekonomi Çöktü Dolar Fırladı

Patlama Sonrası Ekonomi Çöktü Dolar Fırladı

Merhaba değerli okurlarımız Ankarada yaşanan Patlama ardından 96 insanın hayatını kaybetmesi ile Türkiye, düzene girmeye çalışan ekonomisini de kaybetti. Son zamanlarda düşüş yaşayan ve 3 TL altına inen dolar, 2,90 seviyelerinde iken doların Pazartesi günü 3 liranın üzerine çıkması bekleniyor. Ekonomi konusunda ciddi kayıplar veren Türkiye, bu saldırı ile de ekonomide büyük zarar görmesi bekleniyor. Hafta sonuna gelmesi nedeni ile bir şey hissettirmeyen piyasalar, Pazartesi günü ekonomide ciddi degişiklikler bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Patlama Sonrası Ekonomi Çöktü Dolar Fırladı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.