Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Para Biriktirmenin Yolları

Para Biriktirmenin Yolları

Nasıl Para Biriktirilir ?

Merhaba değerli okurlarımız Öncelikle belirmek gerekirki birikim bir alışkanlıktır. Nasıl her sabah insanlar dişlerini fırçalıyoruz küçüklükten başlayan bir alışkanlık. Birikimde böyle bir alışkanlıktır. Buna kısaca Ekonomik davranış alışkanlıgı diyebiliriz.

Para biriktirmede 21 kuralı vardır şimdi sizlere kısaca 21 kuralından bahsetmek istiyorum. 21 kere üst üste bu 21 gün üst üste olabilir 21 hafta veya 21 ay olabilir. Ama 21 kere üst üste biriktirenler bu alışkanlıgı bir felsefe yapanlar hayat boyu biriktirebiliyor.

Burda sizlere bir kaç tiyo vermek istiyoruz. Birikimle ilgili öncelikle birikimin düzenli olması gerekiyor yani bir kere biriktirip bir kere biriktirmemek olmuyor. Oyüzden her ay geliriniz elinize geçer geçmez veya haşlınız elinize geçer geçmez hemen bir kısmını alıp kendiniz için ayırıyorsunuz.

Bu birikim düzenli yapmamız lazım elinize geçen paradan hemen bir kısmını bir köşeye atıyoruz miktarın çok veya az olması önemli degildir.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.