Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Özel Harekat Polisi Alımı Sonuçları Belli Oldu

Özel Harekat Polisi Alımı Sonuçları Belli Oldu

5000 Özel Harekat Polisi Alımı

Merhaba değerli okurlarımız uzun süredir gündemde kalan 5000 Özel Harekat Polisi alımı sınav sonuçları nihayet açıklandı. Sınava yaklaşık olarak 17.750 kişi girdi.

Fakat kontenjan 5000 kişi sınavı kazanan adaylar Polis Akedemisi internet sitesinden sınav sonuçlarını online olarak görebiliyor.

Sınav sonuçlarını aşagıdaki linkten öğrenebilirsiniz:

http://sonuclar3.pa.edu.tr/

Bir önceki yazımız olan Postacı Alımında Yeni Şartlar başlıklı makalemizde PTT Alımları, ptt alımları ne zaman ve PTT dağıtıcı alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Özel Harekat Polisi Alımı Sonuçları Belli Oldu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.