Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

ÖSYM Sınav Sonuç Açıklama Takvimi 2016

ÖSYM Sınav Sonuç Açıklama Takvimi 2016

ÖSYM Sınav Sonuç Açıklama Takvimi 2016

Merhaba değerli okurlarımız ÖSYM aracılığıyla 2016 eğitim senesi içerisinde yapılacak olan sınavların tarihleri belirlendi . ÖSYM 2016 sınav takvimi belirlendi . 2016 yılında ÖSYM’nin gerçekleştireceği imtihanlara katılacak olanların merakla beklediği tarihler belirlendi . ÖSYM aracılığıyla gerçekleştirilen başta YGS, LYS’ler, ALS, TUS, DUS, EKPSS gibi sınavların tarihleri ve müracaat tarihleri belirlendi

Prof. Dr. Ömer Demir, artık adayların hangi tarihte sınav sonuçlarının açıklanacağını bilmesi ve kurumların da planlamalarını bu takvime göre yapacaklarını ifade etti.

ÖSYM 2016 sınav ve sonuç açıklama takvimi için tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

ÖSYM Sınav Sonuç Açıklama Takvimi 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.