Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Öğretmenler İçin Can Güvenliği Tayin Dilekçesi

Öğretmenler İçin Can Güvenliği Tayin Dilekçesi

Öğretmenler İçin Can Güvenliği Tayin Dilekçesi

Ülkemizde artan terör olayları nedeni ile kritik bölgelerde görev yapan memur ve öğretmenler can güvenliği sebebi ile doğuda görev yapmak istemiyor. Özellikle öğretmenlik yapanlar can güvenliklerinin olmadığından şikayetçi. Bu olaylar sebebi ile çok sayıda öğretmen valizlerini toplayıp yarıyıl tatili için yaşadıkları şehirlere döndü.

Devlet memurları bu durumlar için başvuru yapıp tayin isteyebilmekte dir. Öğretmenler Can güvenliğini tehlikesi olduğunu belirterek dilekçe yazıp tayin isteyebilmektedir.

 

2015 yılında yayınlanan resmi gazetenin 292329 sayısında bu yazı yayınlanmıştır. can güvenliği olmadığını ispat eden memurlar alt kısımda verilen dilekçe örneğini doldurup Tayin isteme hakkına sahiptirler.

Dilekçe örneğini indirmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Almanya’ya Vizesiz Seyahat İçin Tarih Netleşti başlıklı makalemizde Almanya vizeleri kaldırıyor mu, Almanya vizesi ne zaman kalkıyor ve Almanya'ya vizesiz giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.