Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Nasıl MİT Çalışanı Olunur ?

10 Kasım 2015
Nasıl MİT Çalışanı Olunur ?

MİT’e Nasıl Girilir ?

Merhaba değerli okurlarımız Mit ‘in iki türlü personeli vardır ve genelde bunlar birbirine karıştırılır. Birincisi haber almada çalışanlar ve toplumun içerisinde belirli yere sahip insanlardır. Bunlar MİT’in kadrolu personeli degillerdir. Mit ihtiyaç duydugu alanlarda haber almak için o kişinin pozisyonu eğitimi uygun olan kişiler arasından seçilir ve böylece MİT in mensubu olur.

İkincisi mit’in kadrolu personelidirler bunlar her hangi bir devlet memurundan farklı degillerdir. belli kanunlara tabidirler devletten maaş allır ve çalışırlar. Genelde toplumun içerisinde Haber alma işleminde kullanılmazlar sadece haber alma faaliyetlerinde yönlendirmek te kullanılan insanlardır.

Haber kaynagı alacak kişiler her hangi bir özellige sahip olmazlar. sadece bu haberi alabilecek konumda olmaları yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Borcumu Nasıl Yapılandırırım ? başlıklı makalemizde banka borçları, banka borcu ve borç ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.