Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Müjde Yasasına Onay Çıktı

15 Aralık 2015
Müjde Yasasına Onay Çıktı

Müjde Yasasına Onay Çıktı

Seçim öncesinde Ak Parti’nin vermiş olduğu vaatler seçimi kazanıp hükümetin kurulması ile birlikte verilen vaatler yerine getirilmeye başlandı. Hükümetin vaatleri arasında yer alan Müjde Yasası da yürürlüge girdi, İçerisinde vatandaşlar için çok önemli maddeler bulunuyor. Bir çok kişi tarafından merakla beklenen yasa içerisinde esnafa kredi, çiftçiye destek ödemesi,  Genç girişimcilere iş kurabilmek için kredi, gibi bir çok önemli madde onaylandı.

Ekonomiden Sorumlu Başbakan yardımcısı, Mehmet Şimşek tarafından verilen bilgide Müjde yasası Hazine müsteşarlıgı tarafından, taslağın Başbakanlığa gönderildiği bilgisini verdi, Bu taslağın içerigi milyonlarca insanı ilgilendirdigi bilgisini verdi.

Müjde yasasının vatandaşlara getirisini şu şekilde sıralayabiliriz. Gençlere 100 bin lira faizsiz kredi desteği verilmesi, Esnafa 30 bin lira faizsiz kredi desteğinin verilmesi, Çiftçilere Sera Modernizasyonu Desteği sağlanması gibi ana başlıklar bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Aralık 2015 Memur Maaş Bodro Sorgulama başlıklı makalemizde 15 Aralık e-bordro Memur Maaşı öğrenme, 2015 Aralık maaş bordrosu sorgulama ve Aralık E-Bordro hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.