Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Motorin Fiyatı 4 Kuruşluk İndirim

Motorin Fiyatı 4 Kuruşluk İndirim

Motorin Fiyatı 4 Kuruşluk İndirim

Merhaba değerli okurlarımız Son zamanlarda motorin fiyatlarındaki indirimlere bir yenisi daha eklendi bu gün itibari ile motorine 4 kuruşluk bir indirim geldi.

Motorine bu gün yapılan indirimle birlikte litre satış  fiyatı 3,79 tl olan motorinin litre fiyatı 3,75 tlye indi.Tabi bu fiyatlar bölgelere göre değişiklik gösterebiliyor. Anadoluda şuan için litre satış fiyatı 3,80 tl den satılacak.

İndirim 28 Ekim 2015 tarihinden itibaren geçerli olacak.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Motorin Fiyatı 4 Kuruşluk İndirim Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.