Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Mısır’da İşçi Alan Türk Şirketleri

Mısır’da İşçi Alan Türk Şirketleri

Mısır’da İşçi Alan Türk Şirketleri

Merhaba değerli okurlarımız bir çok Türk yatırımcının tercih ettiği ülkelerin başında gelen Mısır’da bir çok iş imkanı bulunmaktadır özellikle Tekstil ve kozmetik alanında faaliyet gösteren bir çok Türk fabrikası bulunmaktadır.

Bu türk şirketlerine nasıl iş başvurusu, yapabilirsiniz çalışma koşulları nedir bu konuda sizlere bilgiler vermeye çalışacağız özellikle tekstil sektöründe Usta başı olarak çalışanlar için aylık maaşları 3000 bin dolar dan başlamaktadır eğer kendinize güveniyorsanız bu işlere başvurup kariyerinize yurt dışında devam edebilirsiniz. Peki tekstil sektöründe Mısır da yatırımı olan Türk şirketleri hangileridir beraber inceleyelim.

Özellikle yatırımlar Port said İsmaliye ve Kahire şehrinde bulunmakta tekstil sektöründe hizmet vermekte olan Eroğlu giyim Cross Jeans, ve Iemco gibi büyük firmaların büyük ölçekli yatırımları bulunmaktadır Bu ilanlara gerek bu şirketlerin internet sitelerinden veya kariyer sitelerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Mısır’da İşçi Alan Türk Şirketleri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.