Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Memur E-Bodro Sorgulama

Memur E-Bodro Sorgulama

Memur E-Bodro Sorgulama

Memur olarak çalışanlar maaşlarını artık Kolaylık ile kontrol edebilecekler. İnternet ortamında maaşları hesaplarına geçmeden maaşındaki kesintileri rahatlıkla görebilecekler. Maaş ödemelerinin yapıldıgı günün öncesinde bodro sisteminde maaşlarını görebilecekler  15 Ekim tarihinde memurların maaş sorgulaması için e-bordro yayınlandı.

Memurlar maaş bordrolarına e-bordro sisteminden ulaşması sağlanabiliyor. Kamuda görev yapan 657 sayılı Devlet Memurları kanununa tabi SGK 4A kapsamındaki devlet memurlarının 15 Ekim 2015 tarihli memur maaş e-bordrosu yayınlandı.

Memur Maaş Bordrosu Tıkla

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Memur E-Bodro Sorgulama Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.