Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Mahsun Kırmızıgül Devlet Katlediyor

Mahsun Kırmızıgül Devlet Katlediyor

Mahsun Kırmızıgül devleti suçladı

Doğu illerinde süren Terör operasyonları hakkında sık sık twit atan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgul sosyal medya hesabından Başbakan Davutoğlu’nu hedef alan bir dizi twit attı Terör örgütüne en ufak bir kelime yazmayan Ünlü oyuncu sözde barış çağrısı yapıyor işte o Twitler..

1 2 3 4

kaynak: kamudanhaber.com

 

Bir önceki yazımız olan Kıdem Tazminatı Zamlandı başlıklı makalemizde brüt ücret, Kıdem tazminatı ve kıdem tazminatı hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Mahsun Kırmızıgül Devlet Katlediyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.