Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Mahkumlara Af Çıkarmı ?

25 Aralık 2015
Mahkumlara Af Çıkarmı ?

Mahkumlara Af Çıkarmı ?

Bazı suçlardan dolayı ceza evinde bulunanlar ve mahkum yakınları Af çıkacakmı diye merak ediyorlar. Son zamanlarda gündemde olan bu söylenti mahkum ve yakınlarına bir umut doğdu. Cezaevlerinde yatmakta olan mahkum ve yakınları torba yasada yer alan bir düzenleme nedeniyle af çıkabilecegi kanısındalar. Hangi suçtan ceza alan mahkumlar tahliye yolu açılacak,

2016 yılında af çıkacak mı, af ne zaman çıkacak, İşte detaylar…

Hükümet, bazı suçlardan ceza almış mankumlar için bir umut olacak adımı atmaya hazırlanıyor. Mecliste görüşülmeye başlayacak olan Torba kanun içeriginde belli başlı düzenlemelere yer verildi. Eğer torba kanun kabul edilirse koşullu salıverilmesine 1 yıl kalan mahkumların doğrudan denetimli serbestlikten yararlandırılması süresi 31 Aralık 2020’ye uzatılıyor. Bu kanun kabul edilirse bir çok mahkum bu kanundan faydalanıp tahliye olabilecek.

Bir önceki yazımız olan Taşeron İşçilere Kötü Haber başlıklı makalemizde Asgari ücret ne kadar, asgari ücret zamları ve başbakan müjde verdi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Mahkumlara Af Çıkarmı ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.