Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Liderler Nerede Oy Kullanacaklar ?

Liderler Nerede Oy Kullanacaklar ?

Liderler Nerede Oy Kullanacaklar ?

Türiye yarın sandık başına gidiyor seçimlerde 54 milyon seçmen oy kullanacak. Türkiye seçime kilitlenmişken Liderlerinde nerede oy kullanacagı belli oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’da oy kullanacak.
Başbakan Davutoğlu daha önceki seçimlerde oldugu gibi memleketi konyada oy kullanacak.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmet yılmaz ise yine memleketi Sivas ta Fevzi çakmak ilköğretim okulunda kullanacak.
Kılıçtaroğlu ve Bahçeli bu seçimdede gelenegi bozmayacaklar Oylarını Ankarada kullanacaklar.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Liderler Nerede Oy Kullanacaklar ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.