Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kuantum Koçluğu İle Düşüncelerimiz Nasıl Degişir

Kuantum Koçluğu İle Düşüncelerimiz Nasıl Degişir

Kuantum Koçluğu İle Düşüncelerimiz Nasıl Degişir

Merhaba değerli okurlarımız Düşünce beynimizden dışarıya doğru yayılmakta olan elektromanyetik dalğalardır. Aynı radyo frekansı veya televizyon frekansı gibi yayın yaparlar. Nasıl siz elinizdeki kumanda ile bir kanalı tuşladıgınız zaman okanal ile karşılaşıyorsanız.

Yada her hangi bir radyo kanalını çevirdiginizde seçmiş oldugunuz kanlla karşılaşıyorsanız. Düşüncelerinizlede bir kumandaya basıyorsunuz’ki zihniniz sizin için bir kumandadır. Ve  yaşamdada düşüncenizin bir karşılıgı olan hayatı seçiyorsunuz.

Sebebi ise Evrende Enerjiler frekans frekans Dışarıya çıkan düşünceleriniz eğer hayatın zor gececegine dair bir inançsa. ve bunun frekansı örnek vermek gerekirse 14 se Dışarıya çıkan bu frekans aramaya başlayacak. ve bu frekans 12 veya 13 ile eşleşmeyecek kendisi ile bağlantılı olanla eşleşecek.

Yaşama güvenle bakıyorsanız sevgiye inanıyorsanız her zaman için bolluk ve bereketin size gelecegine inanıyorsanız. Ozaman beyninizin frekansı yani kumandası. Onu tuşlayacak ve hayatınızda bununla bağlantılı olan hayatı deneyemlemeye başlayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.