Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kredi Kartı İle Taksitle Cep Telefonu Almak Hayal

Kredi Kartı İle Taksitle Cep Telefonu Almak Hayal

Kredi Kartı İle Cep Telefonu Taksitlendirme Yine Hayal Oldu

Merhaba değerli okurlarımız Cari açıgı önlemek için 1 Şubat 2014 tarihinde uygulanmaya başlanan taksit sayısındaki sınırlamaya karşı bir değişiklik yapılması gündemde.

Gündemdeki degişiklik onaylanırsa Kredi kartları ile taksit seçenekleri 9 taksiti geçmeyecek Beyaz eşya veya mobilya taksitleri 12 aya kadar taksit uygulanabilecek.

En çok merak edilen Cep telefonu tablet gibi ürünler satın alınırken taksit uygulanmayacak.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kredi Kartı İle Taksitle Cep Telefonu Almak Hayal Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.