Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kılıçdaroğlu Yeniden Başkan Seçildi

Kılıçdaroğlu Yeniden Başkan Seçildi

Kılıçdaroğlu Yeniden Başkan Seçildi

Cumhuriyet halk partisinin 35. kurultayı geçtiğimiz gün yapıldı. Kemal Kılıçdaroğlu 990 oy alıp yeniden CHP başkanı seçildi

Ankara da yapılan kurultaya tam katılım oldu 2 bin 238 delegenin katıldığı seçimlerde, Oykullanan delegelerin 990 nın dan güven oyu alan Kemal Kılıçdaroğlu alıp yeniden başkan oldu. Kullanılan oyların 248 adeti ise geçersiz sayıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu seçimlerden galip gelince kurultayda bulunan partililere ve partililere teşekkür konuşması yaptı.

Kurultay yeniden toplanarak çalışmalarına devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Taksimetrelere Trafik Sigortası Zammı başlıklı makalemizde taksi fiyatlarına zam geliyor, taksiciler zam talep ediyor ve taksimetreye zam hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kılıçdaroğlu Yeniden Başkan Seçildi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.