Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Karıncalardan Doğal Yollarla Nasıl Kurtulunur ?

24 Kasım 2015
Karıncalardan Doğal Yollarla Nasıl Kurtulunur ?

Karıncalardan Kurtulmanın Doğal Yolları Nelerdir ?

Merhaba değerli okurlarımız İster bahçe katında oturun ister bir apartmanın 20. katında karıncalardan kurtulmak okadarda kolay degildir. Çünki karıncalarda nihayetinde hayatlarını sürdürebilmeleri için tabiri caizse çoluk çocugunu besleyebilmek için gıdabulmak zorundalar.

Özellikle şehir koşullarında eskiden bütün şehirlerimiz karıncalara aitti biz gelip o binaları yaptıktan sonra karıncalarla hayatımızı paylaşmamızda çok normal bir şey. Karıncalar geceleri öncü çıkarırlar bulundukları tüm bölgeye bu öncüleri gönderirler. Evinde kırıntı temiz olmayan evler karıncalar için bir ziyafet masasıdır.

Bunu bir davet olarak kabul ederler. Peki karıncalardan Nasıl Kurtarırım, Evimizi karıncalardan nasıl kurtarırız Öncelikle evde açıkta yemek artıgı ve kırıntı olmamasına dikkat etmemiz gerekmektedir. evnizde varsa kapı araları çatlakklar buralara sarımsagı kabugu ile tıkayınız bunu yapmanıza ragmen hala geliyorlarsa en nihai çözüm kireçtir kireci karıncaların geçiş yollarına serpiştirirseniz karıncalardan tamamı ile kurtulmuş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Emeklilere 10 Maaş Faizsiz Kredi başlıklı makalemizde 10 maaş faizsiz kredi, emekli ve Emeklilere kredi müjdesi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.