Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kara Listedeyken Kredi Almak

10 Kasım 2015
Kara Listedeyken Kredi Almak

Kredi Kara Listesinde Oldugunuzu Nasıl Öğrenirsiniz ?

Merhaba değerli okurlarımız Kredi sicilinizle ilgili her hangi bir kötü kaydınız olup olmadıgını Bankanıza giderek ögrenebilirsiniz. Aslında bunu neden ögrenmek isteyesiniz Çünki kredi almak istiyorsunuzdur bankaya gitmişsinizdir banka bir çok kritere bakıyor bunlardan biride kredi sicilinizdir.

Dolayısı ile banka size kredi sicilinizin iyi olmadıgını söylerse siz böylece ögrenmiş olursunuz. bunun detaylarını isterseniz banka bunun cevabını veremeye bilir çünki gittiginiz bankada bir sorununuz olmaya bilir ama diger bir bankada sorun vardır. Diger banka bunu sisteme girer kredi kayıtları bürosundan Örnegin : Mehmet beyin kredi sicili ile ilgili sorun var Mehmet bey böyle bir sorun olmadıgını beyan ediyor Kredi kayıt bürosu bunu diger bankaya sorup dogrulugunu araştırıyor.

Eger kontrol sonucunda bir yanlışlık var ise kredi kayıt bürosu gerekli düzenlemeyi yapar. Eger bir sorun varsa Kredi kayıt bürosu sorunu digerbankaya bildirir ve bankada size gerekli bilgilendirmeyi yapar.

Bir önceki yazımız olan 200 Bin Taşeron İşçi Kadroları Ne Zaman Verilecek başlıklı makalemizde asıl iş nedir, hangi taşeron işçiler kadroya alınacak ve Kadro hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.