Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Ocak 2018, Cumartesi

Kamu Kurumlarına KPSS’siz Personel Alınıyor

23 Kasım 2015
Kamu Kurumlarına KPSS’siz Personel Alınıyor

Kamu Kurumlarına KPSS’siz Personel Alınıyor

Merhaba değerli okurlarımız Ülkemiz’de 2017 de tamamlanması planlanan 16 şehirde devam eden hastanelerin 2017 yılının sonuna doğru tamamlanması öngörülüyor. Bu hastanelerde istihdam edilmek üzere binlerce kişiye iş istihdamı sağlanacak.

Bu Hastanelere saglık hizmeti veren personellerin yanı sıra Temizlik personeli,şöför, güvenlik görevlisi, veri giriş elemanı,elektirik teknisyenleri gibi bir çok bölümde görevlendirilmek üzere personeller alınacak. Alım yapılacak personeller KPSS şartı aranmayacak. Bu şekilde bir çok kişi KPSS şartı olmadan kamuda çalışmaya başlayacak.

Hastaneler bu ek hizmetleri ihale yolu ile Taşeron firmalara vermektedir. Hükümetin yapmış oldugu çalışmalarda bildiginiz gibi Taşeron işçilere kadro verilmesi gündemde. Seçim vaatleri yerine getirilirse bu rada çalışmaya başlayacak işçilerinde devlet memuru statüsü verilmeside gündemde.

Bu hastenelere işçi ve personel alım ihaleside genel sekreterlikler tarafından organize edilmekte. Başvuru genel sekreterliklere Özgeçmiş bırakmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Boşanma Davası Tazminat Talebi başlıklı makalemizde boşanma tazminat davası, boşanma tazminat harç ve boşanma tazminat hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Fatma dedi ki:

  İş Başvuru nasıl ve nereye yapılıyor

 2. Merve dedi ki:

  Başvurular ne zaman başlıyor ve nerde yapiliyor

 3. ÇEŞMİN dedi ki:

  BAŞVURULARI NEREYE YAPACAĞIZ

 4. naime dedi ki:

  Genel sekreterligi arayarak bilgi almaya calistim surekli takipteydim ama hicbir zaman net bi bilgi verilmedi basvurularla ilgili simdi napabiliriz bi bilgi verirmisiniz?

 5. leyla dedi ki:

  Basvuru nnereye yapiliyor ?

 6. fatma dedi ki:

  Basvuru nereye yapılıyor

 7. Volkan dedi ki:

  Başvurular mamakda altindag belediye binasında ve ettik Osmanlı iş merkezinde diye hatırlıyorum kamu hastaneleri genel sekreterligi var üç bölge Ankara için buralara sv (öz geçmiş ) hazırlayıp bırakıyorsunuz onlar ihtiyaç durumunda sizi arayacağız diyorlar 1.5 yıl önce bıraktım daha arayan soran olmadı hakkınızda hayırlısı olsun.

 8. ruken dedi ki:

  Başvurular nereye ve ne zaman yapılacak lütfen artık biri cevap versin ya

 9. Tuba dedi ki:

  Başvuru lar nereye yapılıyor yardımcı olurmusunuz

 10. Tuba dedi ki:

  Başvuru lar nereye yapılıyor
  Kamu Kurumlarına KPSS’siz Personel Alınıyor

 11. Fatma dedi ki:

  Gaziantep sehir hastanesine temizlik hasta bakici vb.is basvurusu nereye yapiliyo yardimci olurmusunuz

 12. Güngördü dedi ki:

  Başvurular nereye yapılacak ve ne zaman başlayacak yardımcı olurmusunuz.

 13. Arzu yayla dedi ki:

  Başvuruyu nasil yapacagiz

 14. Esma dedi ki:

  İstanbul Şehir hastane ye nasıl başvuru yapıcaz bilgi verirseniz çok sevinirim

 15. Esma dedi ki:

  Hemşire olarak

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.