Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kamu çalışanlarına derece zammı

15 Şubat 2016
Kamu çalışanlarına derece zammı

Kamu çalışanlarına derece zammı

Memurların yapılacak maaş derece zammı ile maaşlarda iyi oranda artış olacak. Kamu çalışan memurların 200 lira derece zammı alması beklenmekte. Memur maaşları geçtiğimiz günlerde çifte zamlı maaşları hesaplarına yatırılmıştı.

Kamu çalışanları  şimdi de yeni zam oranlarını merak ediyor. Toplam 1.2 milyon kamu çalışanı, 1 derece artışı ile yeni maaşlarını bu ay alacaklar.  Toplu sözleşme ile birlikte, kamu çalışanı memurlar daha önce ek bir derece alamamış olanlara 1 derece verildi.

Verilen 1 derecelik artış memur maaşlarına şubat ayı maaşlarına yansıyacak. Memurlar derece zamlarını 15 şubat 2016 tarihinde hesaplarında görebilecekler. Zamlı Memur maaşlarını merak eden kamu çalışanı memurlar e-devletten sorgulama yaparak yeni zamlı maaşlarını görebilirler.

Bir önceki yazımız olan Evleneceklere 10 Bin TL Çeyiz Parası başlıklı makalemizde Çeyiz hesabı nasıl açılır, Evlenecek gençlere çeyiz yardımı Çeyiz parası alma koşulları Kimlere çeyiz parası ödenecek ve evlenene çeyiz parası hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kamu çalışanlarına derece zammı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.