Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kamu Çalışanları İçin Babalık İzni Kaç Gün Oldu?

Kamu Çalışanları İçin Babalık İzni Kaç Gün Oldu?

Kamu Çalışanları İçin Babalık İzni Kaç Gün Oldu?

Kamu da çalışmakta olan memurlar çocuk sahibi oldukları zaman babalık izni kullanabilmektedir. Kamu kurumlarına yeni başlayan memur lar yasal olarak babalık izninin kaç gün olduğunu merak ediyorlar. Babalık izni süresi kaç gün, Yeni baba olan memurlara kaç gün izin veriliyor. babalık izni ile tüm merak ettikleriniz haberimizin devamın da.

Memurlar kaç gün babalık izni alabilir, Kamu çalışanları için babalık izni kaç gün,? Erkek memur çalışanlar için babalık izni kaç güne çıkarıldı?

Kamuda memur olarak çalışanlar baba olduklarında yasal olarak izin kullanma hakkına sahip oluyorlar. Fakat bir çok memur babalık izninin yasal olarak kaç gün oldugu hakkında net bir bilgiye sahip değiller. Bir çok platformda bu konu hakkında memurlar tarafından sorular soruluyor.

Memurlar için babalık izninin detaylarına 657 sayılı Devlet memurları kanununda detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz. Kanunun 104. maddesine göre Memurların eşleri doğum yaptığı zaman memurlar isterse 10 gün süre ile izin verilebiliyor. Memurla da evlilik izni olarakta 7 gün düğün izni alabiliyor. Bu izin çocuğunun veya kendinin evleniyor olması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Mahsun Kırmızıgül Devlet Katlediyor başlıklı makalemizde Mahsun Kırmızıgül devlet katlediyor dedi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kamu Çalışanları İçin Babalık İzni Kaç Gün Oldu? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.