Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kamu Bankaları Güvenlik Görevlilerine Kadro Müjdesi 2016

25 Kasım 2015
Kamu Bankaları Güvenlik Görevlilerine Kadro Müjdesi 2016

Güvenlik Görevlilerine Kadro Müjdesi

Merhaba değerli okurlarımız Seçim vaatlerinden en çok gündemde kalan vaatlerin başında olan Taşeron işçilere kadro verilmesiydi. İlk adım bugün atıldı diyebiliriz. Ziraat bankası ve Halk Bankası bünyesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan. 2 bin 707 güvenlik görevlik görevlisine kadro verecegini açıkladı.

Kamu bankaları hükümetin vaadlerinden biri olan Taşeron işçilerin kadroya alınması ile ilgili çalışmalarını tamamladı. Ziraat bankası yaptıgı çalışmalar sonrasında Güvenlik görevlisi olarak çalışan taşeron işçileri kadro vermeyi planlıyor.

 

Ziraat Bankası, yönetim kurulu kararı ile almış olduğu karar doğrultusunda bankada çalışan güvenlik görevlilerinin % 70 gibi bir oran olan ve 2 bin 707 güvenlik görevlisine  kadroya verilecegini açıkladı. Ziraat Bankası’nın almış olduğu bu yönetim kurulu kararı 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren yürürlüğe girerek geçerli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sınava Girecegim Hangi Duayı Okumalıyım ? başlıklı makalemizde borçtan kurtulma duası, işe başlarken okunacak dua ve kısmet için kısa dualar hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.