Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kadroya Alınacak Taşeron İşçilerin Listesi

7 Aralık 2015
Kadroya Alınacak Taşeron İşçilerin Listesi

Kadroya Alınacak Taşeron İşçilerin Listesi

Merhaba değerli okurlarımız. Taşeron işçiler için kadroya alınacakların listeleri Bakanlar kurulunda belirlendiği bilgisi verildi. Bu haberi alan taşeron işçiler gelişmeler hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bu habere odaklanmış durumda. Taşeron işçiler’den kadroya alınacakların belirlendigi liste merak konusu oldu

Asıl işte çalışan ve asıl işi yapan taşeron işçiler için kadroya alınma sürecine başlandı. Taşeron işçiler için hazırlanan liste Çalışma bakanlığı, Hazine bakanlığı ve Devlet personel başkanlığı ile birlikte sendikalarında görüşü alınıp. Bakanlar kuruluna verilecek.

Uzun zamandır konuşulan Asıl işi yapan taşeron işçiler ve yardımcı işi yapan personeller net olarak belirlenecek. Kurum bazında Asıl işi yapan kim, Yardımcı işi yapan kim netleştirilecek. Önümüzdeki hafta içinde Taşeron işçiler için hazırlanmış bu liste vatandaşlar ile paylaşılacak.

 

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane Başvurusu Nasıl Yapılıyor ? başlıklı makalemizde 2016 Evim Şahane Başvurusu, Evim Şahane Başvuru Formu ve Evim Şahane Başvurusu Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.