Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İşsizlere 2 Bin 100 TL Maaş

23 Şubat 2016
İşsizlere 2 Bin 100 TL Maaş

İşsizlere 2 Bin 100 TL Maaş

İşsizlik maaşları bu sene zamlı oranlarla ödenecek. Hükümet kanadı, işsizlik maaşını yükseltecek formüller üstünde çalışmalarını bitirdi. Bu değişiklik sayesinde işsizlerin maaş alması kolaylaşacak, işten kendi istegi haricinde  çıkarılanlar da uzun süreli ve daha fazla işsizlik maaşı verilmesi sağlanacak. Maaşı 3 bin lira dan fazla olanların işsizlik maaşı 2 bin lirayı bulacak.

Takvim’de verilen haberde işsizlik maaşı almak çok kolay hale gelecek, işsizlik maaş ödeme süresi de 10 ay iken değişiklik sonrası 15 aya çıkacak. İşsizlik maaşı oranı’da yükselecek. Mesela; 3 bin lira maaşı olan bir işsize aldığı ücretin yüzde 60-70’i işsizlik maaşı olarak verilecek. İşsizlik maaşı alan kişinin alabileceği en yüksek işsizlik maaşı oranı 307 lirayken, yeni düzenleme ile birlikte 2 bin 100 liraya çakacak. En düşük işsizlik maaşının da net bin 300 lira olması planlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Esnaf Kefalet'ten Kredisi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde Esnaf Kefalet Kredi Şartları, Esnaf kefalet kredisi nasıl alınır ve Esnaf kredisi şartları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İşsizlere 2 Bin 100 TL Maaş Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Gulsah dedi ki:

    Issizlik maasina ihtiyacim var.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.