Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Giriş Belgeleri Yayınlandı 2015

30 Kasım 2015
İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Giriş Belgeleri Yayınlandı 2015

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Giriş Belgeleri Yayınlandı

Merhaba değerli okurlarımız 2015 yılında ÖSYM tarafınca yapılmış olan iş sağlığı güvenligi için giriş belgeleri bugün yayınlandı. Bu Yıl son kez yapılacak olan İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı ve  İşyeri Hekimliği sınav giriş belgeleri yayınlandı.

İş Güvenliği Uzmanı ve  İşyeri Hekimi olmak için sorgulanan sertifikaya sahip olabilmek isteyen vatandaşlar sınav giriş belgelerine erişim izni verildi.

2015 İSG sınavı başvuruda bulunan adayların sınav yerleride erişime açıldı

Duyuru Sayfası:

http://www.osym.gov.tr/belge/1-24793/2015-is-sagligi-ve-guvenligi-genel-mudurlugu-isyeri-hek-.html

Bir önceki yazımız olan 2016 Araç Muayne Ücretleri Ne Kadar ? başlıklı makalemizde 2016 kamyon muayene ücretleri, 2016 otobüs muayene ücretleri ve Araç muayenesinde yeni ücretler zamlı araç muayene ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Giriş Belgeleri Yayınlandı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.