Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hükümetten Memurlara Erken Emeklilik Müjdesi

26 Kasım 2015
Hükümetten Memurlara Erken Emeklilik Müjdesi

Hükümetten Memurlara Erken Emeklilik Müjdesi

Merhaba değerli okurlarımız Seçim sonrası kabine çalışmalarının ardından yeni hükümet görevine başladı. Davutoğlu kabinenin açıklanmasından sonra 64. hükümetin yapmayı hedefledigi icraatlar hakkında açıklamalar yaptı.

Yapılan açıklamalarda Kamuda çalışan Memur’lar için erken emeklilik yasasıda bulunuyor. Seçimin hemen sonrasında yapılan açıklamalar memurları yakından ilgilendiriyor. Memurların merakla beklemekte oldugu toplu sözleşme içinde dügmeye basıldı.

Memurlara erken emeklilik yolunu açacak olan yıpranma sistemi sayesinde erken emeklilik için bir yol açılmış olacak. Takvim gazetesinin haberine göre erken emeklilikten yararlanma şartları şu şekilde.

 

 

Kamu kurum ve kuruluşlarında memur veya sözleşmeli personel eliyle yürütülmesi gereken işlerde sürekli işçi kadrolarında çalıştırılan, aralarında mühendislerin de bulunduğu personel memur kadrosuna geçirilecek. 4C’li olarak çalışan geçici personel sözleşmeli personel olacak.

Bir önceki yazımız olan Soma Burs Başvurusu başlıklı makalemizde burs, Madenci ve Soma Ailelerine yardım hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.