Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hileli Ürün Yapan Markaların Lisetesi

Hileli Ürün Yapan Markaların Lisetesi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı hile kullanılarak gıda üretimi yapan markaları açıkladı. Taklit edilen tüm ürünler yapılan duyuru ile açıklandı. Bir ürünün içerisine başka ürünler katarak aslına yakın ürünler üreten bu firmalar yapılmış olan denetimlerde teşhis edildi.

Piyasalarda marketlerde hala satılmakta olan 57  markanın ürünlerinin bulundugu liste Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı internet sitesinden yapılan açıklamada yayımlandı.

Yaplan açıklamalara göre piyasaya taklit ürün pazarlamakta olan, firmalar tesbit edilip satan ve yapanlar hakkında 5996 sayılı kanun hükümlerine göre 14 bin tl para cezası verilerek, sahtecilik yapılan markaların mülkü kamuya geçirilmesine karar verildi.

İşte O ürün ve markalara ulaşmak için TIKLAYINIZ! 

Bir önceki yazımız olan 2016 Milli Piyangu Çekiliş Sonuçları başlıklı makalemizde Amorti Çıkan Numaralar, Büyük İkramiye ve Kime Çıktı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.