Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

HGS Cezasına Nası İtiraz Edilir

30 Aralık 2015
HGS Cezasına Nası İtiraz Edilir

HGS Cezasına Nası İtiraz Edilir

Son günlerde Hızlı Geçiş Sistemi ile bir çok haber yapılıyor haksız yere ceza kesildigini ve bu sebepten dolayı mağdur oldugunu söyleyen bir çok kişi haber konusu oluyor. Sürücüler yanlışlıkla gönderilen HGS Geçiş İhlali cezaları ile karşı karşıya kalabiliyor.

HGS den geçmedikleri halde ceza yazıldıgını söyleyen yüzlerce insan var. Bu konu hakkında son günlerde sürekli şikayetler dile getirilmeye başlandı.

Peki haksız yere HGS cezası ile karşı karşıya gelen vatandaşların ne yapmaları gerekiyor. Bu konu hakkında mağdur olan vatandaşların alt kısımda verilmiş olan linki kullanarak HGS cezalarına itiraz edebilirler.

HGS itiraz ve şikayetleri için Alt kısımdaki linki kullanabilirsiniz.

https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/

Bir önceki yazımız olan Rusya’ya Türk İşçi Götürebilecek Şirketler başlıklı makalemizde Enka İnşaat, IC İçtaş ve Rusya BEKO iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

HGS Cezasına Nası İtiraz Edilir Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.