Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Hangi Doğalgaz Şirketleri Para İadesi Yapacak

Hangi Doğalgaz Şirketleri Para İadesi Yapacak

Hangi Doğalgaz Şirketleri Para İadesi Yapacak

Merhaba değerli okurlarımız 226 bin doğalgaz abonesinden tahsil edilen haksız ücretlerin iade işlemleri başladı. Bazı abonelerden alınan haksız ücretin iadesinin alınabileceği şirketler belli oldu.

Doğal gaz para iadesi alınacak şirketler şu şekilde

(EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, bazı doğalgaz şirketlerinin abonelerden haksız şekilde ücret aldığının tespit edildiğini bildirmişti. EPDK Kurul kararı ile bu ücretlerin iadesine başlandığını belirten başkan, bu miktarın 6 milyon 261 bin 848 lirayı bulduğunu açıklamıştı.

Dağıtım Şirketleri Listesi:

“Enerya Gaz Dağıtım AŞ

Enerya Antalya Gaz Dağıtım AŞ

Enerya Aydın Gaz Dağıtım AŞ

Enerya Denizli Gaz Dağıtım AŞ

Diyarbakır Doğalgaz Dağıtım A

Enerya Ereğli Gaz Dağıtım AŞ.

Enerya Erzincan Gaz Dağıtım AŞ

Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım AŞ

Enerya Karaman Gaz Dağıtım A.Ş

Enerya Konya Gaz Dağıtım A.Ş

Kayseri Doğalgaz Dağıtım A.Ş

Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş

POLGAZ Dağıtım A.Ş

Sürmeli Doğalgaz Dağıtım A.Ş

KARGAZ Doğalgaz dağıtım A.Ş

Çorum Doğalgaz Dağıtım A.Ş”.

Vatandaşların, şirketlerin internet sitesine girerek, isimlerini kontrol etmeleri, isimleri varsa başvuru yaparak almaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Hangi Doğalgaz Şirketleri Para İadesi Yapacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.