Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Halk Bankası Personel Alım Sınavı Ne Zaman

Halk Bankası Personel Alım Sınavı Ne Zaman

Halk Bankası Personel Alım Sınavı Ne Zaman

Türkiye’nin En büyük kamu bankası olan Halk Bankası Personel Alımı 2016‘da çok sayıda olacak bilgisi verildi. Halk Bankası Personel Alımı sınavlarını bekleyen ve merak eden bir çok aday var.

2016 yılında Halk Bankası Gişe Görevlisi ve Memur alımları çok sayıda olmasa’ da belirlenen sayıda alım yapılacaktır. Alımların az olma sebepleri arasında Geçtiğimiz yıl Ziraat bankasındaki köklü değişiklik gösterilmektedir.

Banka Sınavları, genellikle çok fazla ilan verilmeden sessiz sedasız yapılır. Bir çok kişinin sadece banka personel alımları yapıldıktan sonra haberi olur.

Sizde Banka personel alımları ve diğer Tüm kamu personel alım ilanları için sitemizi Facebook üzerinden takip edebilirsiniz. İlanları sitemizle birlikte eş zamanlı olarak sosyal medya hesaplarında’ da paylaşmaktayız. Facebook hesabımıza Buradan  ulaşıp sayfamızı begenebilirsiniz. Sonrasında güncel iş ilanlarını profilinizde görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Polis Maaşları 200 ile 480 Lira Zam Verildi başlıklı makalemizde 200 zamlı 2016 polis maaşları, 2016 emekli polis maaşları ve emniyet hizmetleri tazminatı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Halk Bankası Personel Alım Sınavı Ne Zaman Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.