Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Güzel Olan Herkes Manken Olabilirmi ?

18 Kasım 2015
Güzel Olan Herkes Manken Olabilirmi ?

Güzel Olan Herkes Manken Olabilirmi ?

Merhaba değerli okurlarımız Mankenlik güzellikle hiç bir ilişkisi olmayan bir meslektir. Güzellik yarışmalarında mankenlik yarışmaları birbirine  karıştırılıyor. Şöyle açıklaya biliriz güzellik yarışmaları futbol mankenlik yarışmalarıda basketbol kadar bibirinden farklıdır.

Doksan atmış doksan bir güzellik yarışması ölçüsüdür ama hiç bir şekilde manken ölçüsü degildir. 90 kalçası ve 90 gögüsü olan kadından manken olmaz. Bacak boyunun çok uzun olması lazım kalçalarının olmaması lazım ve gögüslerin bizim ölçülerimize göre yani güzellik yarışmalarındaki ölçülere göre çok az olması gerekmektedir.

Türkiyede mankenlik ajanları bu ölçü problemi ile çok fazla karşılaşılmaktadır. Türkiyede genç kızlarda yapı olarak kalçalar malesef dünya standartlarından çok geniş o yüzden Türkiyede en ince mankenleri bile dışarda çalışma şansını kazanamıyorlar. Ölçüsü dünya standartlarına uyan çok az manken vardır.

 

Bir önceki yazımız olan 4 Bin Lira Maaşla Google'da Çalışmak başlıklı makalemizde Google gezerek para kazanma işi, Google iş başvurusu ve Google iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Güzel Olan Herkes Manken Olabilirmi ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.