Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Güvenlik Görevlisi Olma Şartları Nelerdir ?

26 Kasım 2015
Güvenlik Görevlisi Olma Şartları Nelerdir ?

Güvenlik Görevlisi Olma Şartları Nelerdir ?

Merhaba değerli okurlarımız Doksan saatli veya 120 satlik silahlı veya silahsız, güvenlik egitimini yapmakla birlikte herhangi bir yerde ihtiyaçlara göre koruma görevlisi olabilirsiniz. Yakın koruma görevlisi olmanız bu işin oldukça üst kademesidir.

İnsan piskolojisinin çok iyi anlamanız gerekmektedir. adap kurallarını çok iyi biliyor olmanız gerekmektedir. Bir 5 yıldızlı otelde nasıl oturup kalkacagınızı iyi biliyor olmanız gerekmektedir. Yakın koruma olarak çalışırken bulundugunuz ortamda nasıl yemek yenir nasıl davranılır.

İyi bilmeniz şart, Önemli bir misafirle bir gece kulubune gittiginiz zaman, davranış biçiminiz nasıl olmalıdır. Bunların hepsinin bilinmesi gerekiyor Güvenlik görevlisi egitimi almak istiyorsanız özellikle yakın koruma görevlisi eğitimi veren okurları tercih ediniz.

Bir önceki yazımız olan Çeyrek Altın Fiyatları Uçtu başlıklı makalemizde 26 Kasım Çeyrek altın fiyatları, Altın fiyatları artacak mı ve Çeyrek altın fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.