Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gurbetçi Oyları Yurda Getirildi

Gurbetçi Oyları Yurda Getirildi

Gurbetçi Oyları Yurda Getirildi

Merhaba kıymetli okurlarımız Yurt dışı konsolosluklarda oy verme işleminin sona ermesinin ardından. Millet vekili seçimlerini doğrudan etkileyen gurbetçi oyları tüm partiler tarafından sonuçlar merakla beklenecek.

Gurbetçi oyları özellikle bazı şehirlerdeki oy oranlarını yakından ilgilendiriyor. Gurbetçilerin kullandıgı oylar dün akşam 20:00 saatlerinde kargo uçaklarında diplomatik torbalar içerisinde Esenboğa havalimanına getirilen oylar  Tırlara yüklendi.

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gurbetçi Oyları Yurda Getirildi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.