Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Girişimcilere 50 Bin Lira Hibe Kredi Şartları

12 Aralık 2015
Girişimcilere 50 Bin Lira Hibe Kredi Şartları

Girişimcilere 50 Bin Lira Hibe Kredi Şartları

Seçimlerde vaat edildigi ğibi gençlere iş kurabilmeleri için projesini getiren gençlere 50 bin Tl hibe kredi için tüm çalışmalar tamamlandı. Projesini hazırlaıp kendi işini kurmak isteyen gençlere devlet destegi hazır, Hibe kredi 50 bin lira olup projesi hazır olan tüm gençlere verilecek.

Kendi işini kurmak isteyen gençler KOSGEB tarafından düzenlenecek olan girişimci eğitim sertifikasını tamamlama şartı aranacak.

Fakat KOSGEB’den girişimci eğitim sertifikası sahiplerinin aynı zamanda 29 yaşından gün almamış olması da şart koşuluyor. Hibe kredi alan girişimcinin proje hazırlanarak sunması ve hayata geçirmesi beklenecek.

 

Bir önceki yazımız olan 55 Bin Yeni Atama Müjdesi 2016 başlıklı makalemizde 2016 Memur Alımı, 2016 Öğretmen Atamaları ve 55 bin atamam hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Girişimcilere 50 Bin Lira Hibe Kredi Şartları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.