Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gençlere Geri Ödemesiz Kredi Müjdesi

Gençlere Geri Ödemesiz Kredi Müjdesi

Devletten Gençlere Geri Ödemesiz Destek

Devlet genç girişimciler için destek verecek. Kendi işini yapmak isteyen genç girişimcilere karşılıksız para vermek için hazırlıklarını yapıyor. Ayrıca gençlerin işsiz kalmalarını engellemek için gençlerin 1 yıl boyunca maaşları devlet tarafından ödenecek işte haberin detayları…

Takvim gazetesinde yer verilen habere göre, Devlet iş kurmak isteyen genç girişimcilere destek verecek. Karşılıksız para desteği haricinde işe alınan personellerin 1 yıllık maaşlarıda devlet tarafından ödenecek.

Seçim öncesi verdiği vaatleri yerine getiren Hükümet son olarak gençlere verdiği sözleri yerine getirmeye hazırlanıyor. 10 bin genç için 20 milyon TL lik vergi desteği verecek olan hükümet, genç çalışan istihdam eden şirketlerede 1 yıl maaş destegi verecek.

Bu çalışmalar kapsamında İŞKUR gençler için yeni meslek kursları açacak. Gençlere birden fazla meslek öğretilecek, İşkur gençlere meslek edinme kurslarında 40 tan fazla meslekte eğitim verecek.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yarıyıl Talili Ne Zaman başlıklı makalemizde 15 tatil ne zaman, ikinci dönem ne zaman başlıyor ve Karneler ne zaman verilecek hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.