Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gençler İçin Faizsiz Krediler

Gençler İçin Faizsiz Krediler

Gençler İçin Faizsiz Krediler

Hükümet, tarafından hazırlanan düzenlemede gençler ve iş kurmak isteyen bayanlar için devlet tarafından faizsiz kredi verme hazırlığında.

Hükümet, gençler ve girişimci iş kurmak isteyen bayanlara kredi desteği verecek. Projesi ile başvuruda bulunan gençlere 50 bin ile TL karşılıksız destek kredisi verilecek. Ayrıca 100 bin lira faizsiz kredi verilecek. İşurmak isteyen bayanlar için 100 bin lira için 5 sene vade ile verilecek.

Aralık ayında uygulanmaya başlanan gençler için 100 bi TL faizsiz kredi verilmesi’ taahhüdü kapsamında da, KOSGEB Girişimcilik Destek Programı’nı bitiren genç girişimci esnaf ve sanatkarların KOSGEB tarafından onaylanan projelerine 100 bin liraya kadar faizsiz kredi imkanı getirildi. Bununla ilgili gerekli yasal düzenlemeler de yapılarak yürürlüğe girdi.

Bir önceki yazımız olan Ehliyet Yenileme Başvurusu Yapma başlıklı makalemizde ehliyet değiştirme randevusu, Ehliyet yenileme başvurusu ve Ehliyet yenileme işlemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.