Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Geceleri Kombiyi Kapamak Tasarruf Sağlarmı ?

Geceleri Kombiyi Kapamak Tasarruf Sağlarmı ?

Geceleri Kombiyi Kapamak Tasarruf Sağlarmı

Merhaba değerli okurlarımız Yazımızın başında belirtmek istiyorumki Geceleri yatarken kombiyi kapatmak ısı tasarrufu saglamaz. Nedeni ise kombiyi kapattıgınız zaman siz yataktayken evin içi duvarları eşyalar koltuklar mobilyalar Masalar evinizde bulunan tüm eşyalar sogumaya başlar. Sabah uyanıp işe gitmek için hazırlanırken kombiyi çalıştırırsınız Eviniz soguk oldugu için kısa sürece evi ısıtma ihtiyacı duyarsınız.

Bu yüzdende kombiyi en yüksek derecede çalıştırmanız gerekmektedir. Normal şartlarda evinizin ısınması 1 saati bulmaktadır Siz yüksek ısıya ayarladıgınız için ortalama 15 veya 20 dakikada ısıtmaya çalışacagınız için yüksek ve daha fazla yakıt harcayacaktır.

Önerimiz gece yatmadan önce kombiyi kapamak yerine ısı ayarını En düşük dereceye alıp o şekilde bırakmak daha faydalıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Geceleri Kombiyi Kapamak Tasarruf Sağlarmı ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.