Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Garanti Bankası Türkiyenin En İyi Bireysel Bankası seçildi

Garanti Bankası Türkiyenin En İyi Bireysel Bankası seçildi

Garanti Bankası Türkiyenin En İyi Bireysel Bankası seçildi

Merhaba değerli okurlarımız Garanti Bankası, iş ve finans dergisi World Finance Magazine aracılığıyla bireysel bankacılık alanında Türkiye’nin En İyi Ferdi Bankası (The Best Retail Bank of Turkey) seçildi.

Garanti’den yapılan açıklamaya göre küresel bankacılık, finans ve sermaye piyasaları konusunda değerlendirme , yorum, makale ve haberlere yer veren ve iki ayda bir yayınlanan World Finance Magazine, Garanti’yi ferdi bankacılık alanında Türkiye’nin En İyi Ferdi Bankası seçti.

Dergi, 2007’den bu yana alanında profesyonel jüri üyelerinin değerlendirmeleriyle çeşitli sektörlerde ülkelerin en iyi kurumlarını belirliyor. Mükafatlar , dünya finans ve iş çevrelerince mühim bir referans olarak kabul ediliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç, banka olarak 12 milyona yaklaşan ferdi müşterilerine üstün teknolojileriyle yenilikçi ürün ve hizmetler sunduklarını bildirdi.

Teknolojik altyapıları, dijitaldeki hizmetleri, internet ve mobil bankacılık kanalları, Alo Garanti, 4 binin üzerindeki Paramatik, binin üzerindeki şubeleri ve insan kaynağıyla her platformda kesintisiz hizmet verdiklerini anımsatan Genç, bu anlayışın kendilerine yalnızca 2014 yılında yaklaşık 1,5 milyon yeni ferdi müşteri kazandırdığını dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Garanti Bankası Türkiyenin En İyi Bireysel Bankası seçildi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.