Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Evinde Çalışan Olmayan 3 Milyon Kişiye İş Verilecek

Evinde Çalışan Olmayan 3 Milyon Kişiye İş Verilecek

Evinde Çalışan Olmayan 3 Milyon Kişiye İş Verilecek

Merhaba değerli okurlarımız Hükümetin yeni atagı ile 2 milyonu geçen evinde çalışanı olmayan evlere iş imkanı veriyor. Yoksul insanlara ulaşılması için gereken tüm çalışmalar yapılıp bu insanlara ulaşılması hedefleniyor. İş arayan insanların ilk yapması gereken iskur.gov.tr internet sitesine kayıt olmaları gerekmektedir.

3 milyon kişiye iş, destek iş, devlet destek iş verecek, işkur iş, işkur iş verecek, devlet işkur iş, 3 milyon yoksula iş imkanı, 3 milyon kişiye iş imkanı

 

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Evinde Çalışan Olmayan 3 Milyon Kişiye İş Verilecek Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.