Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Evim Şahane Başvurusu Nasıl Yapılıyor ?

6 Aralık 2015
Evim Şahane Başvurusu Nasıl Yapılıyor ?

Evim Şahane Başvuru Formu

Merhaba değerli okurlarımız. Uzun yıllardır Kanal D tarafından yayınlanan Evim Şahane, Artık hafta sonu hariç her gün saat 10.30 da ekranlara gelmektedir. 3 yıl boyunca yayınlanan Evim Şahane, dekorasyon programı bir çok kişinin evinde ücretsiz olarak yapılan dekorasyonların sunuldugu ve halk arasında çok sevilen bir program haline gelmiştir.

Selim Yuhay tarafından sunulan Evim Şahane programı, bir çok ailenin evinde ev dekorasyonları yaparak insanların hayatlarını renklendirmektedir. Unutmayınız ki programa başvuru yapmak tamamı ile ücretsizdir. Programa katılmanız için sizlerden para talep edenlere itibar etmyiniz.

Katılım Şartları

Evim Şahane’ye başvuruda bulunmak tamamen ücretsizdir.
Başvuru için ya da evinizin dekorasyonundan sonra herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
İstanbul içindeki müracatlar önceliklidir.
Evim Şahane başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmalısınız.
Başvuru formunda yer alan alanlardan evinizin beğenmediğiniz odasını fotoğraflamalı ve belirtmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Genel Sağlık Sigortası Borçlanması Borç Sildirme 2016 başlıklı makalemizde 2016 GSS Prim Borcu İtirazı, 2016 GSS Prim Borcu Sorgulama ve GSS prim borcu sildirme hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Evim Şahane Başvurusu Nasıl Yapılıyor ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.