Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Esnaflara Ev Müjdesi, Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olacaklar

Esnaflara Ev Müjdesi, Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olacaklar

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olacaklar,

Merhaba değerli okurlarımız Türkiyede ekonomiye çok büyük katkı sağlayan snaflar için çalışmalar yapan TOKİ artık tüm esnaflara taksit ile küçük geri ödemeler ile ev sahibi olabilecekler

TOKİ başkanının vermiş oldugu bilgide gereken çalışmaların tamamlanmasından sonra esnaflara ev verileceğini Tüm esnafları kapsayacagını belirten TOKİ başkanı Esnafların TESK İnternet sayfasından başvuru yapabileceklerini bildirdi. Konunun detaylarının tüm esnaflara bildirilmesi ve esnaflara dağıtılması beklenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Esnaflara Ev Müjdesi, Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olacaklar Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.