Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Engelliler İçin İSKİ’den Yüzde Elli İndirimli Su

Engelliler İçin İSKİ’den Yüzde Elli İndirimli Su

Engelliler İçin İSKİ’den Yüzde Elli İndirimli Su

Merhaba değerli okurlarımız Büyükşehir belediye başkanı Toptaş yaptıgı açıklamada engelli olan insanlar için su ücretlerinin yüzde elli daha ucuz oldugu uygulamayı hatırlattı.

İstanbulda yaşayan ve engelli olan İnsanların İSKİ ye müracatlarını yaparak evde kullanmakta oldukları suyu %50 daha ucuza alabileceklerini hatırlattı. Yararlanmak isteyen Engelli vatandaşların müracat etmesi yetmektedir

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Engelliler İçin İSKİ’den Yüzde Elli İndirimli Su Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.