Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Enerji Sektörü Çalışanlarına 3 Bin Lira Promosyon

24 Kasım 2015
Enerji Sektörü Çalışanlarına 3 Bin Lira Promosyon

Enerji Sektörü Çalışanlarına 3 Bin Lira Promosyon

Merhaba değerli okurlarımız Enerji piyasasında çalışanlar için bankalar ile sürdürülen promosyon çalışmaları Enerji piyasası çalışanları lehine sonuçlandı. İhale komisyonunun çalışmaları çalışanların lehine sonuçlandı. Vakıfbank tarafından kazanılan ihale  20 bin enerji piyasası çalışanlarını 5 senede toplam 3 Bin Lira maaş promosyonu alacaklar.

İlk ödemeler Yeni yılın ilk ayında çalışan hesaplarına ödenecek. Yapılan anlaşmayla birlikte (hesap işletim ücreti, kart aidatı, havale, eft vs.) masraf alınmayacak. Böylece Enerji piyasası çalışanları 3 bin tl lik bir promosyon katkısı yapılmış olacak.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Masraflarını Nasıl Geri Alırım ? başlıklı makalemizde banka aidatı geri alma, hesap işletim ücreti ve hesap işletim ücreti ödememek için hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.