Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

En Düşük İşsizlik Maaşı 660 Tl Olacak

En Düşük İşsizlik Maaşı 660 Tl Olacak

En Düşük İşsizlik Maaşı 660 Tl Olacak

Merhaba kıymetli okurlarımız Asgari ücretin  1300 tl ye çımasıyla işsizlik aylığıda otomatik olarak yükselecek. En düşük işsizlik maaşı 660 tl, en yüksek işsizlik maaşı ise 1320 tl olacak.

Siyasi parti liderleri tarafından verilen seçim vaatlerinin başında asğari ücrete zam geliyor. Şuan hangi parti iktidar olursa olsun asğari ücrete zam gelecek. Tüm partiler bunu vadediyor.

Asgari ücretin 1300 liraya gelmesi halinde işsizlik maaşıda zamlanacak . Şu an için  509 tl olan en düşük işsizlik maaşı asgari ücretin 1300 liraya yükselmesi halinde 660 tl ye yükselecek.

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

En Düşük İşsizlik Maaşı 660 Tl Olacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.