Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emeklilere Faizsiz Kredi Müjdesi

23 Kasım 2015
Emeklilere Faizsiz Kredi Müjdesi

Emeklilere Faizsiz Kredi Müjdesi

Merhaba değerli okurlarımız Yeni hükümetin kurulması ile birlikte hükümetin yeni yol haritasıda açıklanacak. Yeni Hükümetin kurulması ile birlikte ekonomik açıdanda bazı deiğişiklikler beklenmekte. Alınacak eylem planları 3 aylık,6 Aylık ve 1 senelik olarak hayata geçirilecek.

Bu eylem planının içerisinde özellikle emeklileri ilgilendiren Emeklilere faizsiz, geri ödeme imkanlı kredi imkanıda verilecek. Böylece emeklilerin sıkıntılarıda bir şekilde giderilmiş olacak. Faizsiz kredi için Kamuya ait bankalar devreye girecek. Detaylar ortaya çıktıkça ayrıca sizlerle paylaşacagız.

Faizsiz kredi için kamu bankaları devreye girecek. Detayları da önümüzdeki dönemde açıklanacak.

Bir önceki yazımız olan Kamu Kurumlarına KPSS'siz Personel Alınıyor başlıklı makalemizde Ankara Bilkent Şehir Hastanesi başvurusu, Gaziantep Şehir Hastanesi başvurusu ve hangi illerde şehir hastanesi açılacak hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emeklilere Faizsiz Kredi Müjdesi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.